Kā pareizi nopirkt pulksteni, oriģināli vīriešu un sieviešu rokas pulksteņi

Kā nopirkt pulksteni?

Pasūtīt un nopirkt pulksteni var, izvēloties vienu no iespējamiem iegādes veidiem veikalā Pulksteņu Outlets. 


1. Pasūtījuma noformēšana oficiālā interneta vietnē 

Tiklīdz izvēlēsities iepatikušos rokas pulksteņa modeli, spiediet uz pogas “Grozs”, un prece uzreiz dosies uz jūsu pirkumu “bagāžu”. Pēc tam jūs varat turpināt izvēlēties nākamos modeļus un tādā pašā veidā nosūtīt tos uz pirkumu grozu. Lai pārietu uz “groza” sadaļu, būs nepieciešams nospiest uz attiecīgā simbola ar iepirkumu ratiņu attēlu. 

Lai noformētu pasūtījumu interneta vietnē, jums būs tajā jāreģistrējas. Reģistrāciju var veikt, aizpildot standarta formu un ievadot jūsu datus vai, ienākot caur Facebook. Reģistrētiem pircējiem atliek izvēlēties piegādes un apmaksas metodi, kā arī norādīt adresi, uz kuru jāpienāk sūtījumam. 

Tiklīdz tiks ievadīti galvenie parametri, spiežam “Noformēt pasūtījumu”. Šajā etapā ieteicams vēlreiz pārbaudīt aizpildītā pieteikuma pareizību, jo ievadītos datus vēlāk rediģēt nebūs iespējams. Ja nepieciešams, tieši šeit var atstāt savu personīgo komentāru. Pirms spiežat “Pabeigt pasūtījumu”, lūdzam jūs iepazīties ar veikala darbības nosacījumiem. 

Kad tiks veikti visi pasūtījuma noformēšanai nepieciešamie soļi, uz jūsu elektroniskā pasta adresi tiks nosūtīta šāda informācija: 

  • Vai pasūtījums ir pieņemts apstrādei. 
  • Vai ieskaitīti naudas līdzekļi, ja apmaksai esat izmantojis bankas pārskaitījumu. 
  • Piegādes gaidīšanas laiks. 


2. Pieprasījuma nosūtīšana izvēlētā pulksteņa iegādei, nosūtot elektronisku vēstuli uz info@pulkstenu-outlets.lv 

Tiklīdz kompānijas menedžeri izlasīs jūsu vēstuli ar pieprasījumu, viņi uzreiz piezvanīs uz jūsu norādīto tālruņa numuru, lai noskaidrotu visas nianses. 


3. Pulksteņu pasūtīšana pa tālruņa numuru +37129592583 

Zvaniet uz mūsu tālruņa numuru +37129592583, lai ātri veiktu pirkumu.  


Lai izvairītos no nekorektiem datiem un kļūdām piegādes laikā nepareizi norādītas personīgās informācijas dēļ, lūdzam mūsu klientus izmantot pirmo iegādes veikšanas  veidu: mūsu oficiālo interneta lapu.