Rokas pulksteņu piegāde Latvijā, ES un visā pasaulē - Pulksteņu Outlets

Piegāde

Pirkumu saņemšanas veidi veikalā Pulksteņu Outlets


1. Jūs varat saņemt iegādāto preci noliktavā Rīgā

Ja jums ir iespējams pašam izņemt savu iegādāto preci pie mums, tad, noformējot pasūtījumu, norādiet preces saņemšanu “veikala Pulksteņu Outlets noliktavā”. Kad esat rezervējis konkrēto modeli, jums tas ir jāizņem 7 dienu laikā. Preces saņemšanas laiks tiek atrunāts ar veikala menedžeri jau iepriekš. 


2. Parastā pirkumu piegāde pa Latviju un ārpus tās robežām

Tiklīdz jūsu pasūtījums tiks apstiprināts, sūtījums tiks nosūtīts savam jaunajam īpašniekam. 

 • Latvijas robežās preces piegāde tiek veikta 1-3 dienu laikā. Piegādes cena: 2-4 eiro. 
 • Uz Lietuvu un Igauniju piegādei būs nepieciešamas 3-10 dienas. Pircējam pakalpojums izmaksās 3-5 eiro. 
 • Piegāde ir paredzēta arī uz ES valstīm un citām pasaules valstīm. Piegādes laiks: 7-30 dienas. Transportēšanas cena: 5-25 eiro. 


Lai nopirktu izvēlēto preci mūsu veikalā, nosūtiet savu pieteikumu uz mūsu elektronisko pastu info@pulkstenu-outlets.lv.


3. Kādos gadījumos ir paredzēta atteikšanās no preces vai tās atgriešana 

Pircējs var atgriezt preci 14 dienu laikā no tās saņemšanas brīža. Nauda tiks pārskaitīta pilnā apjomā (visa pirkuma cena) uz klienta norēķinu kontu, kuru viņš norādījis atgriešanas pieprasījuma veidlapā. Naudas līdzekļi tiks ieskaitīti 14 dienu laikā no brīža, kad prece atgriezta Pulksteņu Outlets noliktavā. 

Ja vienkārši esat nolēmis atteikties no preces, piegādes cena pircējam netiks atgriezta. 

Sīkāku informāciju par preces atgriešanu Pulksteņu Outlets. Uzdot papildus jautājumus par atteikšanos vai preces atgriešanu var, rakstot uz mūsu elektronisko pastu: info@pulkstenu-outlets.lv.


4. Kad iespējama preces atgriešana un maiņa

Pircējam ir tiesības atgriezt iegādāto preci, tikai tad, kad vienlaicīgi izpildīti vairāki nosacījumi: 

 • No iegādes dienas nav pagājušas 2 nedēļas. 
 • Prece atbilst stāvoklim, kādā tā tika pārdota. 
 • Prece nav tikusi lietota (nav nēsāšanas pazīmju, ir visas birkas). 
 • Nav mainītas preces lietošanas īpašības. 
 • Pircējam ir čeks par veikto pirkumu vai cits maksājuma dokuments, kas var apliecināt, ka prece iegādāta tieši veikalā Pulksteņu Outlets. 
 • Prece nav to priekšmetu sarakstā, kas neattiecas uz maiņu vai atgriešanu. 
 • Ja viena prece tiek mainīta pret otru, kas izgatavota pēc pasūtījuma, tad tā ir jāatgriež 14 dienu laikā no iegādes brīža, izpildot visus augstākminētos nosacījumus. 
 • Ja kompānijai šobrīd nav tā prece, kuru jūs vēlaties apmainīt pret jau iegādāto izstrādājumu (ar nosacījumu, ka šis izstrādājums atbilst visām augstākminētajām prasībām), kompānija apņemas sagādāt pieprasīto izstrādājumu 3-12 nedēļu laikā no brīža, kad noformēts apmaiņas pieprasījums. Ja kompānija norādītajā laika periodā nevarēs piedāvāt apmaiņai pieprasīto preci, tā apņemas atgriezt pircēja samaksāto avansa summu vai pilnu izstrādājuma cenu 7 darba dienu laikā no brīža, kad noformēts apmaiņas pieprasījums. Nauda tiek pārskatīta uz pircēja norādīto bankas kontu. 


Ja visi norādītie nosacījumi ir izpildīti, iegādāto preci var apmainīt pret: 

 • Līdzīgu izstrādājumu ar vienādu cenu. 
 • Daudz dārgāku izstrādājumu ar piemaksu. 
 • Preci ar mazāku cenu, bet, veicot šādu maiņu, cenas starpība netiks atgriezta. 


Jāatgriež arī tie izstrādājumi, kas ir rūpnīcas brāķis un kompānija nav spējīga tos novērst. Atgriezt var arī izstrādājumus, kuru apmaiņai nepastāv identisks modelis. 


Lai veiktu maiņu vai atgrieztu pirkumu, pircējam ir obligāti jāuzrāda čeks vai cits maksājumu dokuments, kas apliecina, ka iegāde veikta tieši veikalā Pulksteņu Outlets.