Rokas pulksteņu interneta veikals Pulksteņu Outlets – garantija, kontakti, darba režīms

Par mums

Pulksteņu Outlets piedāvā plašu oriģinālā ražojuma rokas pulksteņu sortimentu ar garantijas apkopi, kas tiek veikta kompānijas tehniskajos servisos. Visu preces soritmentu iespējams aplūkot mūsu oficiālajā lapā adresē www.pulkstenu-outlets.lv

Mūsu interneta veikals darbojas jau vairākus gadus, un par savas darbības galveno mērķi mēs uzskatām vairāku maldīgu mītu un stereotipu atspēkošanu, kas attiecas uz rokas pulksteņiem. Lai mūsu klientiem un interneta vietnes viesiem būtu skaidrs, kāds ir rokas pulksteņu galvenais mērķis, esam izdalījuši vairākus galvenos akcentus: 

  • Pulkstenis var būt ne tikai statusa lieta. Rokas pulksteņi spēj veiksmīgi akcentēt jūsu stilu, tāpat kā to dara somas vai brilles. 
  • Izvēloties “savu” modeli, nepieķerieties tā cenai. Ja izvēlētais pulkstenis jums patiešām patīk, nav nekādas nozīmes, cik tas maksā: 500 vai 5000 EUR. 
  • Jums var būt tik daudz rokas pulksteņu modeļu, cik vien vēlaties. Nedārgie modeļi var kļūt par papildinājumu jūsu kleitai, biznesa kostīmam vai sporta apģērbam. Nav obligāti, lai būtu viens, bet dārgs pulkstenis. 
  • Izvēlieties nedārgus, bet oriģinālus modeļus, nevis pasaulslavenu zīmolu kopijas. Cenas šiem modeļiem būs vienādas, bet, ja iegādāsities repliku vai kopiju, jūs nesaņemsiet nekādu garantiju. 
  • Rokas pulksteņu interneta veikals – tas ir ērti un komfortabli. Šāda resursa izmantošana nodrošina plašu sortimentu un izdevīgu cenu. Detalizēts filtrs, precīzs katra modeļa īpašību apraksts pircējiem dod iespēju izvēlēties piemērotus pulksteņus. 
  • Visērtākais veids, kā uzzināt pareizu laiku, ir rokas pulkstenis. Protams, jūs varat apskatīties laiku arī savā viedtālrunī, bet biznesa tikšanās laikā paskatīties “cik ir pulkstenis” visērtāk un visātrāk būs tikai uz rokas. 


Mūsu interneta veikals

Izveidojot savu veikalu uz interneta platformas, mēs turpinām to pilnveidot arī tālāk un padarīt to daudz komfortablāku, lai izvēlētos un iegādātos jums nepieciešamo rokas pulksteņa modeli. Jau esošajiem filtriem un parametriem mēs nepārtraukti pievienojam jaunus. 

Mūsu zīmolu saraksts iesākumā nesasniedza pat 10 ražotājus, tagad šis skaitlis nepārtraukti palielinās. Vienlaicīgi ar parastajām preces fotogrāfijām, mēs izvietojam arī reālas rokas pulksteņu fotogrāfijas: kā tie dzīvē izskatās uz rokas. Šobrīd mēs jums nevaram pateikt, pie cik liela ražotāju skaita mēs apstāsimies. Savā sortimentā mēs regulāri iekļausim visuzticamākos un interesantākos ražotājus. 

Mūsu interneta veikals darbojas 24/7 režīmā. Šai laikā jūs varēsiet ne tikai veikt pasūtījumu, bet arī saņemt detalizētu informāciju par izvēlēto modeli. Tomēr piegādi varam veikt tikai mūsu noliktavas darba laikā. Tāpēc par precīzu pasūtījuma nosūtīšanas datumu jūs varēsiet vienoties ar mūsu speciālistu atsevišķi. 


Pulksteņu Outlets darbojas uz normatīvo aktu un likumu pamata, kas reglamentē uzņēmējdarbību. 

Elektroniskais pasts saziņai ar klientiem: info@pulkstenu-outlets.lv.


Interneta veikals darbojas savā oficiālajā resursā adresē www.pulkstenu-outlets.lv. Attiecības starp pircēju un interneta veikalu reglamentē lietotāju Distances līgums, kura nosacījumi izvietoti mūsu interneta vietnē attiecīgajā sadaļā.